Global Express

Türkiye – Almanya Nakliyat

Türkiye – Almanya Nakliyat

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Almanya’ya nakliye, nakliye ve lojistik ihtiyaçlarınız için deneyimli kadromuz ve kendi araç filomuzla hizmetinizdeyiz. Sorunsuz, hesaplı ve zaman kazandıran ulaşım çözümleri için Global Express Nakliyat’nin ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Almanya kargo fiyatlarını öğrenmek için hızlı sorgulama formunu kullanabilir veya diğer iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Özellikle Berlin, Münih veya Hamburg gibi şehirlerde. Almanya’nın tüm bölgelerine nakliye hizmeti sunan Ulular Taşımacılık, 30 yılı aşkın tecrübesi ve sahip olduğu bakımlı ve donanımlı araçlarla hizmet vermektedir.

Dış ticarette gümrükleme, lojistik, depolama, aktarma ve danışmanlık konularında çözümler sunan şirketimiz yoluna devam etmekte ve tecrübelerine her yıl yenilerini eklemektedir.Almanya taşımacılık hizmeti neleri içerir? Belirtilen adreste nakliye esnasında oluşan bürokratik sorunların çözümü için firmamızdan yardım almanız mümkündür.

Dilerseniz nakliye hizmetinin yanı sıra dış ticaret ve depolama danışmanlığı hizmeti alarak tüm süreçte ortaya çıkan sorunların firmamız tarafından takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Uzaklar Taşımacılık sözleşme ile hizmet güvenliğini sağlamaktadır. Alman nakliyat firmanızı, taşınacak eşyanın kalitesine göre hazırlar. Sevk edilecek malın hangi adresten hangi tarihte teslim edileceği açıkça belirtilir. Gönderim sürecinden bir veya birkaç gün önce ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve onaylayacaktır.

Taşınacak eşyanın fiziki durumuna uygun şartları taşıyan donanımlı aracımız, belirtilen tarihte eşyayı kararlaştırılan adreste yüklemeye hazırdır. Almanya’da nakliye fiyatları, taşınan malların niteliğine ve boyutuna, istenen ek hizmetlere ve hizmetin tarihine göre belirlenir. Sözleşme şartlarına göre. Kargo hizmeti belirtilen gün ve tarihte başlamaktadır. Bürokratik engeller ve gümrükleme sırasında ortaya çıkan sorunlar konusunda deneyimli ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Yardım etmekten mutluluk duyarız. Ürünlerin Almanya içinde belirtilen adrese ve kişiye teslim edilmesi ile kargo hizmeti sona erer.

Nakliyat Talebi

icon

0216 395 10 70