Global Express

Kurumsal

Kurumsal

Global Express Lojistik, taşımacılık faaliyetlerine 1980 yılında İstanbul’da başlamış; Almanya, uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini, şehirler arası taşımacılık, depolama, dağıtım, kurumsal taşımacılık ve uluslararası taşımacılığı entegre ederek ev eşyası taşıma ve depolama alanında en büyük firmalardan biri haline gelmiştir. Müşteriler, aynı zamanda sektörü değiştirmek için çabalıyor. Global Express Logistics, sektörü bir bütün olarak taşımacılık ve dağıtım sektörünün tüm yönlerinde bir adım öteye taşıma çabalarını hızlandırıyor.

Sektörde yıllardır var olan ve müşteriye zarar verme eğiliminde olan sorunları çözerek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmaktadır.Sigortalı lojistik hizmetleri ile müşteriyi her koşulda elinde tutarak hizmet vermeye devam etmektedir. kez ve her koşulda zirvede lider firmalardan biridir.Uluslararası taşımacılıkta kara, hava ve su taşımacılığı hizmetlerimizi en üst düzeyde hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz.

Taşıdığımız malların değerli olduğuna ve bize emanet edildiğine inandığımız için bu hizmetleri vermeye başladık. Hedefimiz her yıl hizmet kalitemizi artırarak bu sektörde zirveye ulaşmaktır. Gece gündüz çalışmak Ülkeler arasında mal ve eşya taşımak büyük sorumluluk gerektiren bir durumdur.

Sorumluluğumuzun bilincinde olarak bu noktada çalışmalarımıza başladık. Kaliteli iş ancak nitelikli ve koordineli bir ekiple yapılabilir. Firmamız bu noktada nakliye sektöründe adından söz ettirmiş bir firma olmaya devam etmektedir.

Nakliyat Talebi

icon

0216 395 10 70