Global Express

Türkiye – Fransa Nakliyat

Türkiye – Fransa Nakliyat

Daha kaliteli bir eğitim hizmetine veya daha yüksek gelirli bir istihdam olanağına ihtiyaç duymanız veya diplomatik görevleriniz için yurt dışına seyahat etmeniz veya yurt dışında eğitim, çalışma ve görevlerinizi tamamlamanız durumunda, dönüşte eşyalarınız iade edilecektir. ülkemize taşınması gerekmektedir. Nakliye firmaları ile işlerinizi yürütebilirsiniz.

Fransa’da yaşayan vatandaşlarımızın sürekli artması ile birlikte özellikle bu konuda adet Türkiye-Fransa kapıdan kapıya taşıma hizmeti sunulmaktadır. Öğeleriniz yeni ve kullanımda olsa bile bu hizmet tam size göre.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için kullanılan bireysel öğeler ve ticari olmayan amaçlarla kullanılan öğeler kişisel öğeler olarak kabul edilir. Yani Türkiye’den Fransa’ya kapıdan kapıya nakliyat dediğimiz süreçte uluslararası şahsi bir maldır. ulaşım faaliyetleri. ve gümrük vergisi ödemeden Fransa’dan Türkiye’ye.

Türkiye ile Fransa arasında uluslararası kişisel eşya taşımacılığı hizmeti veren firmalar için bazı alternatifler bulunmaktadır. Ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınması ve teslimi konusunda kaliteli bir hizmet alabilmeniz için Türkiye ve Fransa arasında lojistik hizmeti alacaksınız. Seçim çok önemlidir.

İşte bu noktada seçtiğiniz seçeneklerle işlemlerinizi kolaylaştırmanız mümkün. Türkiye ile Fransa arasında evden eve gönderilerde teslimat süresi yaklaşık 18 gündür. Uluslararası yük taşımacılığı, ulusal taşımacılıktan daha zahmetlidir. Hem prosedürel hem de teknik faaliyetler, uluslararası gönderileri evinize teslim eden lojistik şirketleriyle işbirliği yapmanız ve destek almanız neredeyse bir zorunluluk haline gelir.

Ayrıca, mülkünüzün zarar görmemesi için tüm işlemlerin sigortalanması gerekir. Bu süreç hizmetin kalitesine ve firmaların networküne bağlı olarak yaklaşık 18 gün sürmektedir.

Nakliyat Talebi

icon

0216 395 10 70