Global Express

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Temelde bir nakliye acentesi olan şirketimiz sayesinde, nakliye konusunda uzun yıllara dayanan doğrudan deneyime sahibiz. Okyanuslar arası ticaretteki tecrübemiz bu alandaki hizmetlerimize yansımaktadır. Her türlü yüke uygun çözümlerle hizmet verebildiğimiz bu alanda konteynerlik komple veya parsiyel taşımaların yanı sıra ağır hizmet projelerinin taşımalarını da gerçekleştirebilmekteyiz.Uzman ekibimiz yükleme boşaltma konusunda esnek çözümler sunmaktadır. konteynerler, hızlı fiyatlar.

Denizyolu taşımacılığında özel fiyatlar! Dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktaya taşıma işlemini gerçekleştirebiliyor, yaygın ticari ağımız sayesinde müşterilerimize özel fiyatlar sunabiliyoruz. portlar her türlü soruna özel çözümler sunabilirler. Global Express Logistics olarak güçlü yanlarımızdan biri olan uluslararası taşımacılıkta fark yaratmaya, gönderileri güvenli hale getirmeye ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Nakliyede tercih edilen ve kullanılan yükler, genellikle ağır konteyner ithalat ihracat nakliyesi olarak bilinir. Türkiye’den transferli taşımalarda da tercih edilmektedir. Ulusal dağıtım hizmetleri de vardır. Kural olarak, dökme mallar ve genel yükler de kamyonla kullanılır. Kapıdan kapıya lojistik taşımalar sunulur.

Özellikle endüstriyel malzeme taşıma da bu alanda yaygındır. Farklı çimento hammaddelerinde birçok ürün taşınabilmektedir. Gümrüğe özel olarak birçok hizmet verilmektedir.

Fiyat konusunda net ve doğru bilgi vermek mümkün değil. Genel olarak fiyat aralıkları nakliyat yapılacak yerlerin uzaklığına göre belirlenmektedir. Kural olarak, makul fiyat tahsil edilecektir. En düşük olarak bilinir. Maliyet Taşıması kolaydır.

Zamandan ve yerden tasarruf etmek çok kolaydır. Çok ağır yükleri bile hızlı bir şekilde teslim etmeyi amaçlar. Ülkemizde teknolojik gelişme ile yayılmaya devam etmektedir. Bilgi ve tecrübemizle kıtalararası proaktif hizmetler sunuyoruz. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz için lojistik çözümler. Ekibimiz size gümrükten teslimata kadar tüm operasyonel bilgileri kesin ve zamanında sağlayacaktır.

Nakliyat Talebi

icon

0216 395 10 70