Global Express

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Lojistik sektöründeki en önemli taşımacılık sektörlerinden biri olan karayolu taşımacılığı ülkemizde her geçen gün gelişmekte olup, hem karayolu ulaşım ağının gelişmesi hem de karayolu araçlarının gelişmesi bunu mümkün kılmaktadır. kara taşımacılığı alanında kaliteli bir hizmetin yönetimidir; Karayolu taşımacılığında profesyonel bir hizmetin adresi olan firmamız sizleri uluslararası kalite standardına yaklaştırarak; Ayrıca sizi hızlı ve güvenli bir lojistik hizmetine yaklaştırır.

Geniş araç filosu ile hizmetinizde olan firmamız; sigortalı taşımacılık hizmetinde etkin bir şekilde faaliyetine devam etmektedir. Lojistik alanında tüm yeni teknolojilerin uygulanması söz konusu olduğunda yine hassas bir çalışma sistemine sahip olan şirketimiz; Hedefi %100 müşteri memnuniyeti olduğundan lojistik sektörünün ihtiyaçlarını karşılama konusunda oldukça avantajlı seçenekler sunabilmektedir. lojistik gereksinimlerin nitelikli çözümüne katkıda bulunur.

Bu nedenle karayolu taşımacılığı alanında kaliteli bir hizmet anlayışından yola çıkan firmamız; Aynı zamanda müşterilerine birçok önemli avantaj sunmaktadır. Şirketimiz tarafından sunulan karayolu taşımacılığı hizmetinin başlıca avantajları şunlardır: Hem kısa hem de uzun mesafe lojistiğinin verimli bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyor ve üretiyoruz.

Neredeyse her türlü mal ve taşınacak ürünü nitelikli bir şekilde taşıyabiliyoruz. Güvenli, hızlı ve ekonomik bir hizmet sunmak için verimli bir hizmet sunuyoruz. Karayolu taşımacılığında iddialıyız! Karayolu taşımacılığını güvenle sunmak Araç filosunu sürekli güncel tutan şirketimiz, lojistik hizmet sunumunda da akılcı çözümler sunuyor.

Bu nedenle ürünlerinizin ve eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için verimli bir hizmet doğrultusundayız. Firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir; Verimli karayolu taşımacılığının vazgeçilmez yönü olarak tanımlanmaktadır.Global Express uluslararası taşımacılık karayolu ile yurt dışında birçok ülkeye kısmen ve tamamen sevkiyat gerçekleştirmektedir.

Nakliyat Talebi

icon

0216 395 10 70