Global Express

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar ürünlerinin uluslararası nakliyesinden, yerel ve global gümrük işlemlerine, sevkiyat belgelerinin hazırlanmasından, evden standa teslimine ve kuruma teslimine kadar geçen süreçte hizmet vermektedir.
Reklamcılık yönüyle riske atmamanız gereken, baştan iyi planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik. Her geçen gün kendi alanında üstün bir hizmet ortamı yaratan ve bunu daha gelişmiş ortamlara taşıyan şirketimiz, bu hizmetleri ile Türkiye’de yüzlerce farklı fuar organizasyonunun taşımasını üstlenmiştir.

81 ile özel olarak sunduğumuz Global Express Lojistik ile sorunsuz bir hizmet koşulundan faydalanmanız mümkün. Tercihinizi bize bildirmek ve en kaliteli hizmetlerden tek tuşla faydalanmak için hemen iletişim ortamı kurmayı unutmayın. Türkiye’nin en güvenilir nakliye firması olarak huzurunuzdayız. Asansörlü ve asansörsüz sürüş hizmetleri!
firmamız her zaman birinci sınıf nakliye ürünleri ile nakliye hizmeti vermekte ve nakliye fuarı boyunca asansörlü veya asansörsüz nakliye hizmetlerinden faydalanmanızı sağlamaktadır.

Bu alanda geniş kitlelerin ortak tercihi olarak görülen firmamız güvenilir taşımacılık hizmetinden yararlanmanıza da yardımcı olmaktadır. Tek tıkla alanında lider olan firmamızı seçmek ve doğrudan kolayca nakliye hizmeti ayarlamak için hemen bizimle iletişime geçin. Transferler zarar görmeden gerçekleştirilir, sorunsuz bir hizmet işlemek için doğrudan size yardımcı oluruz. Güvenilir firmamızdan hizmet almak için tek tıkla bizi seçin. Büyük ebatlı yükleriniz için en uygun taşıma modellerini kullanan uzman ekibimizle en rekabetçi kapıdan kapıya nakliye ile güvenilir kapıdan kapıya hizmet.

Projenin nakliyesi kapsamında sunulan hizmetleri özetlemek gerekirse: Her türlü tekerlekli araç ve kamyon, araba, yelkenli, yat, vinç gibi ağır iş makinelerinin ve gabari dışı ağır yüklerin Ro-Ro taşımacılığı. Çimento, Çelik, Kömür, Diğer Madenler, Buğday Başta yurt içi olmak üzere etkinlik ekipman ve malzemelerinin lojistiği için firmaların belirlediği farklı fiyatlandırma politikaları olduğunu söylemek yanlış olmaz. Avrupa’nın alanını, mesafesini ve miktarını belirlemek için. Fiyatlar yol güzergahlarına göre değişiklik gösterebilir.

Bütün bunlara ek olarak, taşınacak ekipman sayısı veya ağırlığı gibi değişkenler fiyatları etkileyen faktörlerden bazılarıdır, aynı şekilde bunların kamyonlar ve teknolojiler olacağını söylemek yanlış olmaz. lojistik süreçlerde kullandıkları fiyatları da yadsınamaz şekilde etkiledikleri süreçler.

Nakliyat Talebi

icon

0216 395 10 70