Global Express

Türkiye – İtalya Nakliyat

Türkiye – İtalya Nakliyat

Günümüzde özellikle 2000’li yıllardan sonra yurtdışına taşınmak çok yaygın bir durum haline geldi.Türkiye’den başka bir ülkeye veya farklı uluslararası ülkeler arasında sürekli ev eşyası taşıma faaliyetleri var. Bu değişimlerin ana nedenleri iş, eğitim ve sağlıktır. Evlilik veya evlilik gibi kalıcı düzenlemeler ve nispeten daha uzun ziyaretler olabilir. Daha önce, aynı şehir içinde bir noktadan diğerine geçmek bile oldukça zordu.

Ancak, hizmetleri kullanan birçok kişiyi uluslararası taşıma hâlâ korkutuyor. Bu konuda müşterilerimizi övüyoruz. Sektörde yüzlerce firma bulunmakta ve uluslararası taşınma sürecinde yapılan en ufak hatalar geri dönülmez sonuçlar doğurabilmektedir. .Yurt dışına taşınmaya karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey mutlaka bir profesyonele görünmektir. Şirketle iletişime geçip hizmet talep etmelisiniz.

Yurt dışına taşınmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçebilir ve sürecin geri kalanını planlamaya başlayabilirsiniz. Yurt dışına taşınma planlanırken ilk karar verilmesi gereken şey hangi eşyaların taşınacağıdır. Buna bağlı olarak eşya miktarını, nakliye aracını belirledikten sonra eşyanın taşınacağı gün yüklenmesi, nakliye, gümrükleme gibi birçok farklı hizmet türü arasından seçim yapabilirsiniz. Depolama, teslimat, yönetim ve montaj yararına hizmet verilmektedir, sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanması için ilgili kişilerin alanında uzman kişiler olması çok önemlidir.

Global Ekspres Lojistik Grubu olarak 1980 yılından beri sektöre hizmet vermekte olup, yılların verdiği tecrübe ile sektöre yön veren bir firma olarak hizmet alanlar için bir ön bilgi olması amacı ile bu yazımızı oluşturduk. Birçok konuda olduğu gibi Türkiye’den İtalya’ya ev eşyalarının taşınması konusunda da ortalıkta dolaşıyor. .Çünkü bu süreç birçok teknik detayı ve yasal düzenlemeyi içermektedir.

Yazımızda da belirttiğimiz gibi yanlış yapılan veya yapılmayan her nokta hem firma hem de müşteri için çok büyük kayıplara neden olabilir. Bu durumda müşterinin asıl görevi tüm ihtiyaçlarını iletmektir. ve isteklerini şirkete iletir ve şirketin en büyük görevi bu istekleri birlikte yerine getirmektir. vermek.

Nakliyat Talebi

icon

0216 395 10 70